SIT9367AE-2CF-25E698.812330
Mfr.Part #
SIT9367AE-2CF-25E698.812330
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 698.81233MHZ LVDS
Frequency Stability :
±10ppm
Series :
SiT9367, Elite Platform™
Package :
Strip
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Disable) (Max) :
63mA
Ratings :
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency :
698.81233 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Max) :
85mA