SIT9367AE-2BF-30E700.000000
Mfr.Part #
SIT9367AE-2BF-30E700.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 700.0000MHZ LVDS SMD
Frequency :
700 MHz
Series :
SiT9367, Elite Platform™
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Disable) (Max) :
63mA
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply :
3V
Spread Spectrum Bandwidth :
Current - Supply (Max) :
85mA
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Ratings :
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Frequency Stability :
±10ppm