SIT9367AE-2BF-25E700.000000
Mfr.Part #
SIT9367AE-2BF-25E700.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 700.0000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Disable) (Max) :
63mA
Spread Spectrum Bandwidth :
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
2.5V
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Max) :
85mA
Frequency :
700 MHz
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability :
±10ppm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Ratings :
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C