SIT9367AE-1CF-25E245.760000
Mfr.Part #
SIT9367AE-1CF-25E245.760000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 245.7600MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Voltage - Supply :
2.5V
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency Stability :
±10ppm
Current - Supply (Max) :
94mA
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Output :
LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max) :
63mA
Function :
Enable/Disable
Frequency :
245.76 MHz
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)