SIT9367AC-2C1-33N406.000000
Mfr.Part #
SIT9367AC-2C1-33N406.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
OSC MEMS 3.3V 406.000 MHZ LVDS
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
85mA
Series :
SiT9367, Elite Platform™
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Frequency :
406 MHz