SIT9366AI-2E2-33E150.000000
Mfr.Part #
SIT9366AI-2E2-33E150.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Ratings :
Package :
Strip
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Current - Supply (Max) :
79mA
Base Resonator :
MEMS
Voltage - Supply :
3.3V
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency :
150 MHz
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Current - Supply (Disable) (Max) :
58mA