SIT9366AI-2C1-25E144.000000
Mfr.Part #
SIT9366AI-2C1-25E144.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 144.0000MHZ LVDS
Current - Supply (Max) :
79mA
Ratings :
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
58mA
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Output :
LVDS
Frequency :
144 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Voltage - Supply :
2.5V