SIT9366AI-2BF-33E148.425824
Mfr.Part #
SIT9366AI-2BF-33E148.425824
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 148.425824MHZ LVDS S
Current - Supply (Max) :
79mA
Frequency :
148.425824 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
58mA
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
3.3V
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Series :
SiT9366, Elite Platform™
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±10ppm