SIT9366AI-2B1-33E125.000000
Mfr.Part #
SIT9366AI-2B1-33E125.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC 125.000 MHZ LVDS SMD
Output :
LVDS
Series :
SiT9366, Elite Platform™
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
3.3V
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max) :
58mA
Current - Supply (Max) :
79mA
Spread Spectrum Bandwidth :
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency :
125 MHz