SIT9366AE-2BF-33E129.600000
Mfr.Part #
SIT9366AE-2BF-33E129.600000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 129.6000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Package :
Strip
Current - Supply (Max) :
79mA
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±10ppm
Series :
SiT9366, Elite Platform™
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Output :
LVDS
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
129.6 MHz
Ratings :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Current - Supply (Disable) (Max) :
58mA