SIT9365AI-4E3-28E150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E3-28E150.000000
Package / Case
SOT-23-6
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ HCSL
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Type :
Multi-Voltage Supervisor
Output :
Open Drain or Open Collector
Base Resonator :
MEMS
Base Product Number :
MAX6715
Series :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Function :
Enable/Disable
Package / Case :
SOT-23-6
Voltage - Threshold :
1.11V, 3.075V
Frequency :
150 MHz
Voltage - Supply :
2.8V
Reset :
Active Low
Spread Spectrum Bandwidth :
Supplier Device Package :
SOT-6
Product Status :
Active
Absolute Pull Range (APR) :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Reset Timeout :
140ms Minimum
Frequency Stability :
±50ppm