SIT9365AI-4E2-33N25.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-33N25.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ HCSL
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency :
25 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Function :
Spread Spectrum Bandwidth :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Package :
Strip
Frequency Stability :
±25ppm
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
3.3V