SIT9365AI-4E2-33N150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-33N150.000000
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ HCSL
Voltage - Supply :
3.3V
Package :
Bag
Function :
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency :
150 MHz
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Base Product Number :
MS27472E16F
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)