SIT9365AI-4E2-33E325.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-33E325.000000
Description
MEMS OSC XO 325.0000MHZ HCSL
Frequency Stability :
±25ppm
Spread Spectrum Bandwidth :
Absolute Pull Range (APR) :
Package :
Strip
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency :
325 MHz