SIT9365AI-4E2-33E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-33E200.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL
Frequency :
200 MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Output :
HCSL
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Mounting Type :
Surface Mount
Absolute Pull Range (APR) :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Function :
Enable/Disable
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Type :
XO (Standard)
Base Resonator :
MEMS
Spread Spectrum Bandwidth :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency Stability :
±25ppm