SIT9365AI-4E2-33E133.333333
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-33E133.333333
Description
MEMS OSC XO 133.333333MHZ HCSL
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.3V
Type :
XO (Standard)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Base Resonator :
MEMS
Absolute Pull Range (APR) :
Package :
Strip
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±25ppm