SIT9365AI-4E2-28E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-28E200.000000
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL
Frequency Stability :
±25ppm
Output :
HCSL
Function :
Enable/Disable
Spread Spectrum Bandwidth :
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Package :
Strip
Type :
XO (Standard)
Absolute Pull Range (APR) :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Voltage - Supply :
2.8V
Frequency :
200 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C