SIT9365AI-4E2-28E150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-28E150.000000
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ HCSL
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
2.8V
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency :
150 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±25ppm