SIT9365AI-4E2-28E125.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-28E125.000000
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ HCSL
Voltage - Supply :
2.8V
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency :
125 MHz
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth :
Package :
Strip
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)