SIT9365AI-4E2-25N150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-25N150.000000
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ HCSL
Absolute Pull Range (APR) :
Output :
HCSL
Frequency :
150 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Voltage - Supply :
2.5V
Function :
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±25ppm
Product Status :
Active
Package :
Strip
Series :
SiT9365, Elite Platform™
RoHS :
Non-Compliant
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)