SIT9365AI-4E2-25E50.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-25E50.000000
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ HCSL
Oscillators
Current - Output (Max) :
15.78A
Efficiency :
Level VI, CoC Tier 2
Region Utilized :
International
Input Connector :
IEC 320-C6
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Approvals :
CE, CUL, UL
Weight :
3.5 lbs (1.6kg)
Polarization :
Output Connector :
Rectangular, 6 Position
Voltage - Output :
19V
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C