SIT9365AI-4E2-25E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-25E200.000000
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL
Oscillators
Package :
Strip
Base Resonator :
MEMS
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status :
Active
Absolute Pull Range (APR) :
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency :
200 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±25ppm