SIT9365AI-4E2-25E100.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E2-25E100.000000
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL
Frequency Stability :
±25ppm
Output :
HCSL
Package :
Strip
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Voltage - Supply :
2.5V
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency :
100 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C