SIT9365AI-4E1-30N150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E1-30N150.000000
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ HCSL
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Active
Package :
Strip
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
3V
Function :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency :
150 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency Stability :
±20ppm