SIT9365AI-4E1-30E25.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E1-30E25.000000
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ HCSL
Oscillators
Form :
Desktop (Class I)
Power (Watts) :
200W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Input Type :
Cord (Sold Separately)
Polarization :
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Applications :
Medical
Series :
Tri-Mag®, L6R200DM
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Efficiency :
Level VI
Region Utilized :
International
Cord Length :
59 (1.50m)
Current - Output (Max) :
10.5A
Size / Dimension :
8.03 L x 3.19 W x 1.67 H (204.0mm x 81.0mm x 42.4mm)
Input Connector :
IEC 320-C14
Approvals :
Voltage - Output :
19V
No Load Power Consumption :
150mW (Max)