SIT9365AI-4E1-25E125.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4E1-25E125.000000
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ HCSL
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) :
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
HCSL
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
125 MHz