SIT9365AI-4B2-25N25.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4B2-25N25.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ HCSL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Voltage - Supply :
2.5V
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency Stability :
±25ppm
Output :
HCSL
Frequency :
250 MHz