SIT9365AI-4B1-33N50.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-4B1-33N50.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ HCSL
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Output :
HCSL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency :
50 MHz
Function :
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)