SIT9365AI-2E2-33E75.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-2E2-33E75.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS
Output :
LVDS
Frequency :
75 MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)