SIT9365AI-2E2-33E62.500000
Mfr.Part #
SIT9365AI-2E2-33E62.500000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVDS
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
62.5 MHz
Voltage - Supply :
3.3V