SIT9365AI-2E2-33E150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-2E2-33E150.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency :
150 MHz
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Product Status :
Active
Function :
Enable/Disable
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±25ppm
Voltage - Supply :
3.3V