SIT9365AI-2E2-30E125.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-2E2-30E125.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS
Voltage - Supply :
3V
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
LVDS
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±25ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency :
125 MHz