SIT9365AI-2E2-25N200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-2E2-25N200.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Surface Mount
Function :
Voltage - Supply :
2.5V
Spread Spectrum Bandwidth :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
200 MHz
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±25ppm