SIT9365AI-2E1-33E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-2E1-33E200.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS
Stock
20
In Stock :
20
LVDS
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency :
200 MHz
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
3.3V
Function :
Enable/Disable
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)