SIT9365AI-2B3-28N75.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-2B3-28N75.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
2.8V
Strip
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency :
75 MHz
Function :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C