SIT9365AI-2B2-33N250.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-2B2-33N250.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 250.0000MHZ LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Spread Spectrum Bandwidth :
Mounting Type :
Surface Mount
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency :
250 MHz