SIT9365AI-2B2-30N100.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-2B2-30N100.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS
Frequency :
100 MHz
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply :
3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C