SIT9365AI-1E1-33N100.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-1E1-33N100.000000
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
100 MHz
Output :
LVPECL
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
3.3V
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Function :
Frequency Stability :
±20ppm