SIT9365AI-1E1-33E50.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-1E1-33E50.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Type :
XO (Standard)
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency :
50 MHz
Output :
LVPECL
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm