SIT9365AI-1E1-33E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-1E1-33E200.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Surface Mount
Type :
XO (Standard)
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
3.3V
Spread Spectrum Bandwidth :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Base Resonator :
MEMS
Function :
Enable/Disable
Output :
LVPECL
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
200 MHz