SIT9365AI-1E1-28E125.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-1E1-28E125.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Frequency :
125 MHz
Voltage - Supply :
2.8V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVPECL
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)