SIT9365AI-1B2-33E50.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-1B2-33E50.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
Absolute Pull Range (APR) :
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
3.3V
Output :
LVPECL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency :
50 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C