SIT9365AI-1B2-33E300.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-1B2-33E300.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 300.0000MHZ LVPECL
Voltage - Supply :
3.3V
Surface Mount
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency :
300 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)