SIT9365AI-1B1-25E250.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-1B1-25E250.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Package :
Strip
Type :
XO (Standard)
Output :
LVPECL
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
250 MHz
Voltage - Supply :
2.5V