SIT9365AI-1B1-25E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AI-1B1-25E200.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Type :
XO (Standard)
Output :
LVPECL
Voltage - Supply :
2.5V
Package :
Strip
Function :
Enable/Disable
Frequency :
200 MHz
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C