SIT9365AI-1B1-25E155.520000
Mfr.Part #
SIT9365AI-1B1-25E155.520000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Output :
LVPECL
Frequency :
155.52 MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Type :
XO (Standard)
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency Stability :
±20ppm