SIT9365AE-2B2-33E125.000000
Mfr.Part #
SIT9365AE-2B2-33E125.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 125.00MHZ LVDS SMD
Oscillators
Ratings :
Output :
LVDS
Frequency :
125 MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
58mA
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
3.3V
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Surface Mount
Type :
XO (Standard)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Current - Supply (Max) :
79mA
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)