SIT9365AE-2B2-25E125.000000
Mfr.Part #
SIT9365AE-2B2-25E125.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS
Output :
LVDS
Ratings :
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
58mA
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Max) :
79mA
Surface Mount
Function :
Enable/Disable
Frequency :
125 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C