SIT9365AC-4E3-33E75.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E3-33E75.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ HCSL
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency :
75 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Output :
HCSL
Spread Spectrum Bandwidth :
Voltage - Supply :
3.3V