SIT9365AC-4E3-25E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E3-25E200.000000
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
200 MHz
Voltage - Supply :
2.5V